SMP by Kris Pulver

SMP by Kris Pulver ehk scalp micropigmentation hakkab nüüd Eestis laineid lööma! See on ideaalne lahendus nendele, kellel on mure androgeense alopeetsia, juuste hõrenemise ja kiilanemisega.

Kui paljudel inimestel võiks peanaha mikropigmentatsioon tõsta enesekindlust ja üldist välimust paremaks muuta, hakkasin alles märkama rohkem, siis kui olin võtnud ette oma elu ühe parima otsuse…

Nimelt käis Tony Abbagnato Eestis, ühel suurel püsimeikarite galal tutvustamas peanaha trihhopigmentatsiooni ehk SMP. Tony ise on tegev olnud scalp micropigmentationiga üle 10 aasta ja saanud maailma parimate hulka. Loonud tänaseid kasutusel olevaid peanaha mikropigmentatsiooni tehnikaid ja nüüd suurema osa ajast jagab oma teadmisi maailmaga, koolitades ja erinevates riikides tutvustades oma visiooni SMP-st.

Sellel gaalal osales ka Triin, kes selle idee, hakata Eestis SMP teenust pakkuma, minuni toimetas. Tema loodud MyBrows Studiost mind täna leida võibki, kus mina viin läbi SMP protseduure ja tema tegeleb püsimeigiga.

Tagasi elu ühe parima otsuse juurde minnes, siis selleks oli… minna scalp micropigmentation koolitusele Itaaliasse, maalima parimate käe alla, Academy Tricomedica-sse. See intensiivne nädal koolitust absoluutsete proffessionaalidega andis enesekindluse tulla nende teadmistega Eesti ja pakkuda seda kvaliteeti ka siin.

Academy Tricomedica

Ootan kõiki huvilisi TASUTA konsultatsiooni ja tutvuma SMP teenustega!

“Unlock a new level of confidence with our scalp micropigmentation treatments. Feel better, look younger and join me on this INK-tastic journey!” – SMP by Kris Pulver

Scroll to Top