Peanaha mikropigmentatsioon

peanaha mikropigmentatsioon

SMP on protseduur, mille eesmärk on imiteerida võimalikul tõetruult juuksefolliikuleid. Pigment sisestatakse nahka epidermise ja dermise vahelisele alale dermograafi ja spetsiaalsete nõeltega. Protseduur on sobilik nii naistele kui ka meestele juukse hõrenemise ja kiilanemise puhul. Samuti on võimalik peita arme juuste sees. Trihhopigmentatsioon ei ole üldjuhul valus protseduur ja tuimestit ei kasutata (vähe on nii valu tundlikke inimesi).

Kui kaua võtab aega SMP protseduur?

SMP prtseduur koosneb 3 sessioonist, mis viiakse läbi ca 1,5 kuu jooksul. 

Esimese ja teise sessiooni vahele jääb 7-10p, teise ja kolmanda vahele umbes kuu aega. Sessioonid võivad suurema töö puhul jaguneda ka mitme päeva peale. Kestus sõltub suuresti jälle kiilanemise ulatusest või juuste hõredusest (3-5h).

Trihhopigmentatsioon

Kui palju maksab protseduur?

Hind varieerub sõltuvalt kiilanenud või hõreneva ala suurusest, armidest kuni täieliku juuste väljalangemiseni (alopeetsia). Tasuda saab 3 võrdses osas, enne sessioone. Samuti on ESTO osamakse ja järelmaksu võimalus.

Kuidas käituda peale SMP sessiooni?

72 tunni jooksul:

-Väldi liigset higistamist

-Ära tee pead märjaks

-Ära raseeri juukseid

-Hommikul ja õhtul määrida vaseliini vastavalt spetsialisti antud juhistele.

NB!

*Vähemalt 1 nädal tuleks vältida saunas käimist.

*Otsest päikest (UV, solaarium) tuleks vältida raseeritud juuste puhul ca kuu aega. Ka hiljem on hea kui pikemalt päikese käes viibides, kannaksid mütsi või kasutad SPF50+, siis püsib tulemus kauem aega värske.

Milliseid pigmente kasutate?

SMP jaoks kasutame ainult spetsiaalselt selleks protseduuriks mõeldud aseptilist, bioühilduvat ja testitud orgaanilist pigmenti. Mis on välja töötatud maailma top trihhopigmentatsiooni spetsialistidega koostöös. (PYGMENTA by Black Rain Academy)

Pygmenta ink

Vastunäidustused

Kindlasti konsulteerida arstiga järgmiste seisundite esinemisel:

 • Epilepsia

 • Diabeet

 • AIDS

 • Hepatiit

 • Nahahaigused, mis asuvad peanahal.

 • Keemiaravi või vere hüübimist takistavate ravimite kasutamine

 • Autoimmuunhaigused

 • Hingamisteede haigused

 • Südame või südameveresoonkonna haigused

 • Tugevamad allergiad metallide või muu vastu

 • Rasedus ja imetamine

Enne protseduuri peaks peanahk olema terve ning mõned päevad enne protseduuri tuleb vältida alkohoolsete jookide tarbimist!

Kindlasti teavita meid enne protseduurile tulekut kõikidest oma kroonilistest haigustest, ravimitest, mida võtate ja allergiatest!

Kui kaua kestab tulemus?

Peanaha trihhopigmentatsiooni protseduur on permanentne. Sõltuvalt indiviidist peaks 3-5a möödudes tegema touch-upi, et värskendada tulemust. Kui peaks juukse kasv taastuma, siis ei pea kartma seda, et SMP protseduur kuidagi seda piiraks. Pea mikropigmentatsioon ei kahjusta olemas olevaid juuksejuuri!

Scroll to Top